X
تبلیغات
زولا
مدیر سیستم یادگیری عمیق Nvidia در خدمت پروژه ماشین الکتریکی اپل - مرجع پروژه های دانشجویی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات

مدیر سیستم یادگیری عمیق Nvidia در خدمت پروژه ماشین الکتریکی اپل

پنج‌شنبه 7 آبان 1394 ساعت 00:41

مدیر سیستم یادگیری عمیق Nvidia در خدمت پروژه ماشین الکتریکی اپل

  • تاریخ انتشار :

nikkhah13

پیرو صحبت های مدیرعامل، تیم کوک، که گفته بود صنعت ماشین در یک اختلال عمده جا افتاده است، گزارش شده است که اپل، جاناتان کوهن، مدیر سیستم یادگیری عمیق در NVIDIA را استخدام کرده است. با اینکه Nvidia تا پیش از این تنها تراشه های کامپیوتری و گوشی تولید می کرد ولی این شرکت به تازگی وارد بازار ماشین، بخصوص وسایل نقلیه خودکار شده است.


Nvidia به تازگی فروش تراشه به تولیدکنندگان ماشین را شروع کرده است که این تراشه ها در دوربین های قدرتمند و رادارها در ماشین ها به کار می روند تا بتوانند با استفاده از آنها به صورت خودکار حرکت کنند. سیستم یادگیری عمیق تراشه ها، نوعی از هوش مصنوعی است که به شرکت ها اجازه می دهد تا کامپیوترها را برای پردازش الگوهای داده های بصری در سطح بالا مثلا از طریق یک دوربین آموزش دهد.
جان کوهن از سال 2008، مدیر سیستم یادگیری عمیق در Nvidia بوده است. وی انتقال خود به اپل را در صفحه لینکدین نوشت که این جابجایی در این ماه صورت پذیرفت. نقش کوهن در شرکت اپل مشخص نیست. کوهن پیش از این در زمینه تکنولوژی شبیه سازی نیز کار می کرده است.
اپل در حال توسعه وسیله نقلیه الکتریکی خود تحت عنوان پروژه تیتان است که این شرکت نیز تاکنون این وسیله را در شرایط محرمانه تست کرده است. با اینکه هنوز مشخص نیست که این ماشین وارد بازار می شود یا نه ولی تیم کوک در هفته گذشته گفته بود که تمرکز شرکت بر CarPlay است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.