X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مرجع پروژه های دانشجویی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات

پنج‌شنبه 7 آبان 1394 ساعت 00:41

اه آینده منتظر عرضه درایور انقلابی AMD Catalyst Omega 2015 باشید

برای دومین بار کمپانی AMD در نظر دارد تا بروزرسانی عمده ای را برای پردازنده های گرافیکی Radeon تحت عنوان Catalyst Omega عرضه کند. اولین درایور Catalyst Omega با معرفی فناورهای و قابلیت های جدیدی همراه بود و از این رو انتظار می رود که دومین نسخه آن نیز با تازه های زیادی همراه باشد. این بروزرسانی ماه میلادی پیش رو عرضه می شود.

تقریباً همیشه AMD در بخش درایورها عملکرد ضعیف تری نسبت به رقیب خود داشته اما می توان درایورهایی که تحت عنوان Catalyst Omega عرضه می شوند را یک نقطه عطف دانست. البته نباید فراموش کرد که این درایورها نیز ماجرا و مشکلات خاص خود را داشتند اما در مقایسه با عملکرد معمول AMD، یک گام بزرگ رو به جلو هستند. با در نظر گرفتن اولین نسخه Catalyst Omega، انتظار می رود که شاهد بهبودهای نرم افزاری برای جدیدترین بازی ها و معرفی قابلیت ها و فناوری های جدید باشیم.

اولین نسخه  Catalyst Omega که سال 2014 منتشر شد، در کنار افزایش کارایی چشمگیر، با معرفی قابلیت های جدید نظیر وضوح تصویر مجازی 4Kا(VSR)، فناوری TressFX 3.0، پشتیبانی از نمایشگرهای 5K و بهبودهای متعددی در کیفیت تصویر همراه بود. بنابراین انتظار می رود که با عرضه این درایور جدید، فاصله میان پردازنده های گرافیکی AMD Radeon با NVIDIA GeForce کمتر شود؛ چیزی که حداقل از نظر فناوری های نرم افزاری با نسخه اول Catalyst Omega شاهد آن بودیم.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.